АДИС ЕООД открива процедура за избор на изпълнител за изработка, доставка и монтаж на вграден гардероб с портманто в апартамент №21, пл. „Велчова Завера“ №1
- април 30, 2026
- linkedi
- tumblr
АДИС ЕООД на основание Заповед № А-З-53/30.04.2026 г. на Управителя, открива процедура въз основа на не по-малко от три оферти за избор на изпълнител за изработка, доставка и монтаж на вграден гардероб с портманто в апартамент, съгласно техническо задание.
Местонахождение: гр. София, пл. „Велчова Завера“ №1, апартамент №21.
Изисквания към кандидатите: Кандидатите посочват в предложенията си име на фирмата, ЕИК – Единен идентификационен код, седалище и адрес на управление.
Краен срок за подаване на офертите: 11.05.2026 г. до 17.00 ч.
Критерий за оценка: най-ниска цена.
Офертите се подават до посочения краен срок в деловодството на АДИС ЕООД в запечатан плик или по имейл: delovodstvo@adis.bg, всеки работен ден от 9:00 ч. до 17:00 ч. на адрес: гр. София 1504, ул. „Велико Търново“ № 27 – по пощата или на ръка.
На плика да бъдат записани:
Същите данни да бъдат записани и в офертата, която трябва да е подписана от лице, представляващо фирмата и с положен печат на същата.